Telefon
WhatsApp

Edis Çevre Danışmanlık

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan Edis Çevre Danışmanlık standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli çözüm anlayışını kendine hedef  edinmek.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Edis Çevre Danışmanlık, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanarak çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak çevre danışmanlık sektöründe önder bir firma olmaktır.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Edis Çevre Danışmanlık kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü Çevre Danışmanlık işleri ile gerekse ürettiği projeler  ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Edis Çevre Danışmanlık 'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

Çevre Danışmanlık sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize doğru projelerle hizmet sunmaktayız.

Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan sorumlu projeler ışığında geliştirdiğimiz sorumlu hizmetler sunmaktayız.

Kurumsal Değerlerimiz

Sektördeki gelişen teknolojileri , yeni kanun ve yönetmenlikleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam ortamları için projeler üretmek,

Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,

Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,

Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,

Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,

Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,

Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında ve eksiksiz  tamamlamak,

Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak,

Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

Misyon & Vizyon

TEKLİF FORMU